Grupa "sTTandard"

sTTandard - Nasze makiety modułowe

Moderator: mod-Makieta Modułowa

Paweł Basiński
Posty: 584
Rejestracja: 09 kwie 2006, 16:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: Paweł Basiński »

Cześć!
Nie mam jeszcze żadnego modułu w sttandarcie ( na razie ;) ), ale uważam że grupę warto założyć - i każdy kto będzie wstanie udowodnić, że buduje i rozwija się wg założeń standardu powinien do grupy należeć.

Pozdrawiam
Paweł
gemol
Posty: 1047
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: gemol »

ArturSwider pisze:Hi,

Jak do tej pory głos w sprawie zabrało 5 osób związanych ze sTTandardem. Szkoda...
Swoje zdanie wyraziłem przy nie tak odległej awanturze o Martela, więc po co dublować posty.
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
whosho
Posty: 815
Rejestracja: 09 kwie 2006, 11:49
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: whosho »

Podejrzewam, że to samo,... założenie grupy jest ponikąd oczywiste...
Ostatnio zmieniony 23 lis 2006, 18:52 przez whosho, łącznie zmieniany 1 raz.
ArturSwider

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: ArturSwider »

Hi,

Jak do tej pory głos w sprawie zabrało 5 osób związanych ze sTTandardem. Szkoda...

Dalej czekam na opinie ludzi związanych ze sTTandardem, którzy głosu jeszcze nie zabrali, a w szczególności na głos T. Domagalskiego oraz drlukasza co myslą, o propozycji założenia grupy.
Awatar użytkownika
Karol
Moderator
Posty: 594
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Grybów / Limanowa
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: Karol »

U nas taka grupa musi istnieć i to nie podlega dyskusji. Co do otwartości działu uważam że powinien byc on ogólnie dostępny.
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: miki »

ostrak pisze:....ograniczenie możliwości pisania tylko dla członków a czytanie dla wszystkich.
Zdecydowanie tak, wtedy funkcja moderatora pozostanie czysto formalną (czytaj - kogoś się wyznaczy :mrgreen: ) - tak mi się przynajmniej widzi...
Awatar użytkownika
ostrak
Posty: 253
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: 54*N 19,5*E
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: ostrak »

Jestem za założeniem grupy, ciekawym ale nie koniecznym pomysłem jest ograniczenie możliwości pisania tylko dla członków a czytanie dla wszystkich.
ArturSwider

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: ArturSwider »

Hi,
Może inaczej. Bo już tych kolorków jest do zarypania. Jak ktoś należy do TT club i do sttandard, to jaki ma mieć kolorek?

Zamiast tego proponuję:

Wszystkie kolorki tak samo a pod nickiem, tam gdzie mamy moderator czy innego diabła napisać:

NICK
TT Club
sTTandard
Dobra propozycja.

Czekam na Wasze opinie. Czy ma być grupa czy czy wpis pod nickiem "sTTandard" świadczący, o przynależności do grupy?
powinno się udostępnić (dział czy to tam ma powstać) dla wszystkich.
Też tak uważam.
A na moderatorów proponuję T_Domagalskiego i Mikiego.
Przy założeniu, że powstanie grupa, silnik forum pozwala tylko na jednego moderatora grupy.

Czekam na Wasze dalsze propozycje oraz na głos WSZYSTKICH osób związanych ze sTTandardem, bo jak narazie jest ich mało...
BarTT
Posty: 294
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: BarTT »

Zakładać grupę?
Osobiscie jestem za.

Jesli chodzi o moderatora to ja się nie wypowiadam ;)
Awatar użytkownika
Fantomas
Posty: 705
Rejestracja: 21 kwie 2006, 15:54
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: Fantomas »

Nie macie się już co zastanawiać, bo inaczej wyjdzie:

"A jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?"

Zakładajcie grupę i już. A my, co jeszcze nie jesteśmy modularzami i sTTandardowiczami chętnie poczytamy.
Awatar użytkownika
Gdyniak
Moderator
Posty: 579
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: Gdyniak »

Zakładać grupę. Opowałbym za czytaniem dla wszystkich jednak z ograniczeniem wypowiedzi dla członków grupy. Uniknie się zaśmiecania wątków wypowiedziami typu "podoba mi się" itp. Albo jak mówi Miki silne uzbrojenie moderatora. A na moderatorów proponuję T_Domagalskiego i Mikiego.
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: miki »

założyć grupę
rozhermetyzować
uzbroić moderatora w odpowiednie narzędzia Obrazek co by wypalał żywym ogniem wszelkie wtręty niezwiązane z tematem i nic nie wnoszące w rodzaju "...a nie lepiej by było...." i te pe
andrzejc
Posty: 359
Rejestracja: 09 kwie 2006, 18:04
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: andrzejc »

Zakładać grupę
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3211
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: Maciej »

Grupa niech sobie jest, ale z opcją dostępna dla wszystkich (jeżeli będzie hermetyczny dział to jak zachęcicie potencjalnych kolejnych członków ?? ). Po za tym taka grupa może chwalić się przed innymi swoimi osiągnięciami co równiez może mieć pozytywny wpływ na innych forumowiczów ;)
whosho
Posty: 815
Rejestracja: 09 kwie 2006, 11:49
Kontakt:

Re: Grupa "sTTandard"

Post autor: whosho »

Cześć,
1) Tak, zakładać grupę.
2) Któryś ze sTTandardowiczów
3) W związku z tym, że po propozycji wydzilenia na FM sTTandardu tylko dla sTTandardowiczów rozpętała sie tu burza, o podziałach, jakimś "odchodzeniu", lepszych i gorszych, powinno się udostępnić (dział czy to tam ma powstać) dla wszystkich. A że budujących w sTTandardzie narazie nie ma wielu, to z selekcją zbędych treści na pewno da sobie radę sam moderator...
Zablokowany

Wróć do „Makieta Modułowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość