UMF gotowe produkty

UniqueModelFactory - www.eaos.pl

Moderator: mod-Tabor

jafrap
Posty: 462
Rejestracja: 20 sty 2012, 08:17
Lokalizacja: Z miasta
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: jafrap »

Dzięki. Sprawdzę to.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Blaszki kontaktowe masz mogiete albo za słabo dociskają. Ew dekoder jest za słabo wciśnięty. Jeśli to wersja dźwiękowa to problem jest błachy.
jafrap
Posty: 462
Rejestracja: 20 sty 2012, 08:17
Lokalizacja: Z miasta
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: jafrap »

Ranger pisze:Nie zaobserwowałem żadnych problemów z jazdą Ok1, po rozebraniu na części pierwsze i ponownym złożeniu wszystkie niedociągnięcia producenta zostały usunięte.
Czyli nic, tylko wysyłać do przeróbki fabryczny szmelc, by po ponownym złożeniu odzyskał sprawność ruchową :mrgreen: . Mój Ok1 DCC czasem staje i trzeba nacisnąć tender by ruszył ponownie. Wkurza mnie to w modelu za ponad 1300zł. Niestety made in China.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 11:15 przez jafrap, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Nie zaobserwowałem żadnych problemów z jazdą Ok1, po rozebraniu na części pierwsze i ponownym złożeniu wszystkie niedociągnięcia producenta zostały usunięte.

Zestawów do samodzielnego montażu ST44 nie będzie.
jafrap
Posty: 462
Rejestracja: 20 sty 2012, 08:17
Lokalizacja: Z miasta
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: jafrap »

Ranger pisze:Doatkowo do oferty weszła nowa lokomotywa, OK1 w IVep.
Świetna jest. Żeby to tak jeździło jak wygląda...
Ołgierd pisze:(coraz bliżej końca trzeciego roku oczekiwania) przekazania bazy do konwersji...
Ło matko. Masz cierpliwość chłopie. Jak do ciebie dojdzie to będziesz ją chyba bardzo kochał :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 11:15 przez jafrap, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
golab
Posty: 1366
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: golab »

A czy ktoś (czytaj - Gemol lub Ty :)) przewiduje wypuszczenie zestawu do samodzielnej konwersji Gagara ? (czytaj - głównie wiadra, bo reszta niby jest ...) ?
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Wojtek (pamelar) musi od Grześka zabrać wszystkich dawców i przyjechać do mnie po odlewy, blaszki itp. chyba że Grzesiek już je wytrawił. Ja mam ich w nadmiarze.
Jak będzie dalej to wszystko zależy od ModArt. Ja jestem już po studiach i mam pełne siły przerobowe.
Ołgierd
Posty: 575
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:31
Lokalizacja: Bydgoszcz Leśna
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ołgierd »

gemol pisze:Tak się swego czasu porozumieliśmy, że w IV epoce zielone czoła robi Modart, a wszystkie pozostałe UMF. Bez tajnych protokołów. ;)
OK, to rozumiem. Brakuje informacji: kiedy (z)robi? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 11:14 przez Ołgierd, łącznie zmieniany 1 raz.
gemol
Posty: 1047
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: gemol »

Tak się swego czasu porozumieliśmy, że w IV epoce zielone czoła robi Modart, a wszystkie pozostałe UMF. Bez tajnych protokołów. ;)
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Czarnym miało być ;P
Dodam jeszcze, że wszystkie części do produkcji lokomotyw są już ma miejscu także lokomotywy będa wykonywane od razu.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 22:17 przez Ranger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Doatkowo do oferty weszła nowa lokomotywa, OK1 w IVep. Zakres przebudowy jest ogromny stąd cena 1500zł ale efekty wg. mnie wynagradzają poniesione koszta.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obie lokomotywy grające.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Kolejna seria lokomotyw ST44 gotowa. Zielony egzemplarz w wersji specjalne mój własny ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zbieram chętnych na koelją serię, do wzięcia jest 12 lokomotyw. Warunek to przesłanie dawcy Roco z czarnym podwoziem. Numery dowolne do wybrania. Wykonuje jedynie lokoomotywy z żółtym czołem, PKP Cargo, LHS. Całych zielonych nie wykonujemy na mocy porozumienia z ModArt. Wszystkich chętnych zapraszam na PW.
Ceny lokomotyw to 450zł zwykłe malowania, 470zł PKP Cargo. Ceny poszły troche w górę w związku z wykorzystaniem profesjonalnych odlewów od Sheparda. Montujemy również części dodatkowe w cenie.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 22:14 przez Ranger, łącznie zmieniany 1 raz.
jafrap
Posty: 462
Rejestracja: 20 sty 2012, 08:17
Lokalizacja: Z miasta
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: jafrap »

psz pisze:Ojoj, to będzie kolejny rarytas. Jednak trzeba będzie grać regularnie w totka :mrgreen:
Szybciej kasę uzbierasz jak te 3 zł zamiast za zakład totka odłożysz do szuflady :mrgreen:
psz
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2010, 16:24
Lokalizacja: Katowice vel Wrocław
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: psz »

Ojoj, to będzie kolejny rarytas. Jednak trzeba będzie grać regularnie w totka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UMF gotowe produkty

Post autor: Ranger »

Kolega ma już SM42 z najnowszej i jednocześnie najbardziej zaawansowanej serii. Cieszę się bardzo, ze mój model spełnił Twoje oczekiwania. Lada dzień powinienem pokazać SP42 w oliwce ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „UMF”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości