Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
ArJu
Posty: 488
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArJu »

romek tt pisze:ArJu ani nie kupuje,ani nie dostaje-to o wazelinie.Po prostu bronie P.Adama bo niektórzy bardzo na Niego narzekaja.
I słusznie, że narzekają, bo jest (lub było) na co. Sam - o czym wcześniej nie pisałem - miałem 2 nieudane transakcje na 3 ogółem. Na szczęście znalazłem w pobliżu tańszy i to stacjonarny sklep.
romek tt pisze:Mysle,że zrobił on duzo dobrego dla TT,był praktycznie jedyna alternatywa na rynku w 2005,2006 i zachowywał sie z cenami bardzo umiarkowanie.
I pewnie dlatego jeszcze funkcjonuje. Szczerze życzę Mu powodzenia. Żeby jeszcze nie zaliczał tylu wpadek.
romek tt pisze:Kazdy prowadzi firme po to aby przynosiła zysk,a nie plajtowała.Pozdro.
Na tej podstawie należałoby bronić każdego sklepu, nawet wspominanego na tym forum ultradrogiego sklepu zlokalizowanego w jednej z warszawskich galerii.
Pozdrawiam,
ArTTur
romek tt
Posty: 137
Rejestracja: 05 cze 2006, 09:19
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: romek tt »

ArJu ani nie kupuje,ani nie dostaje-to o wazelinie.Po prostu bronie P.Adama bo niektórzy bardzo na Niego narzekaja.Mysle,że zrobił on duzo dobrego dla TT,był praktycznie jedyna alternatywa na rynku w 2005,2006 i zachowywał sie z cenami bardzo umiarkowanie.Kazdy prowadzi firme po to aby przynosiła zysk,a nie plajtowała.Pozdro.
ArJu
Posty: 488
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArJu »

A wazelinę trzeba tam kupować czy rozdają? Jak widzę niektórzy sporo jej używają... Ceny w jednych sklepach można krytykować, a w innych nie wypada?
Pozdrawiam,
ArTTur
romek tt
Posty: 137
Rejestracja: 05 cze 2006, 09:19
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: romek tt »

Dżentelmeni nie mówią o pieniadzach, dzentelmeni je ...../ Panie Adamie, Pan sie nie denerwuje tymi marudami. Pozdrawiam. :evil: Wypowiadam niniejszym wojnę wszystkim marudzącym o pieniądzach.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2007, 13:08 przez romek tt, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
KrzyszTTof
Posty: 1418
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: KrzyszTTof »

Przemek pisze:ceny podskoczyły do góry :/ już w innych sklepach jest taniej
No to sobie zaszalał... przykład - 8 sztuk nowych sprzęgów w MM kosztuje 21,00zł. W Świecie Kolejek to samo kosztuje 14,40zł - 10% zniżki (aktualnie dają na wszystko) tj około 13,00zł. Czyli na tym towarze w MM jest drożej o 60%.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2007, 13:07 przez KrzyszTTof, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 170
Rejestracja: 11 maja 2006, 01:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Przemek »

ceny podskoczyły do góry :/ już w innych sklepach jest taniej
Paweł Basiński
Posty: 584
Rejestracja: 09 kwie 2006, 16:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Paweł Basiński »

Stronka wg mnie jest OK tylko troszkę im się grafika z prawej strony rozjechała - ucina wybrane pozycje. Lepiej by było zrezygnować w tym miejscu z tego dodatku.
Dodatkowo wreszcie nie jest podobna do pewnej niemieckiej stronki ;)

Nowsze jest wrogiem starego - jak to się mówi. każdy ma swój gust

Pozdrawiam
Paweł
wojtekkowalski
Posty: 158
Rejestracja: 09 kwie 2006, 05:01
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: wojtekkowalski »

A mi nowa szata graficzna MM sie nie podoba :/ fuj
Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Charakterek »

Właśnie jestem on line z Adamem - właścicielem Modelmanii. Przeprasza za zwłoki, ale ostatnimi czasy mocno walczył z oprawą graficzną sklepu. A zmieniła się nie tylko oprawa, ale także narzędzia, które mają mu mocno ułatwić realizację zamówień. Jeszcze raz przeprasza wszystkich za zwłoki, teraz powinno być lepiej.

Z nowości, które pojawią się w ciągu tygodnia - zostanie uruchomiona możliwość zapłaty kartą płatniczą.

Adam już ma wprowdzone przelewy on line do bankow Bank Millennium; Bank Nordea; Bank PEKAO S.A.; Bank PKO BP; BZ WBK - Przelew24; Citibank handlowy; Lukas Bank; mBank - mTransfer; MultiBank - MultiTransfer; Płacę z Inteligo; Przelew z BPH

Zatem idzie ku dobremu. I mamy nadzieję (jako kupujący), że usprawni to wysyłanie naszych zamówień!
Awatar użytkownika
gbbsoft
Moderator
Posty: 2027
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:40
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: gbbsoft »

A ja powtarzam to co uważam: w ogóle skreślam sklepy, w których trzeba płacić z góry (najwyżej 10% zaliczki). Płaci się najwyżej przeddzień wysyłki, jak towar jest skompletowany. Nie dajmy się robić w nieoprocentowane pożyczki!
ArturSwider

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArturSwider »

Hi,
A może zamówienia stałych klientów są szybciej realizowane, niż zamówienia od osób kupujacych po raz pierwszy
W normalnym sklepie nie ma podziału na "starych" i "nowych" klientów abstrachując od ModelManii.

Każdy klient powinien być tak samo ważny.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3211
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Jacekk pisze:A może zamówienia stałych klientów są szybciej realizowane, niż zamówienia od osób kupujacych po raz pierwszy :roll:
Pozdrawiam
Myślę że nie. Kilka razy tam kupowałem i nigdy nie zdarzyło mi się mieć jakieś kłopoty. Nie sądze by właściciel sklepu faworyzował stałych klientów. Na Twoim miejscu napisał bym do właściciela i wyjaśnił sprawę realizacji zamówień. Strona jest cały czas czynna.
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 520
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Jacekk »

A może zamówienia stałych klientów są szybciej realizowane, niż zamówienia od osób kupujacych po raz pierwszy :roll: Czytając te wszystkie negatywne opinie zniechęciłem się do kupowania w tym sklepie.


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 sty 2007, 13:06 przez Jacekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gbbsoft
Moderator
Posty: 2027
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:40
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: gbbsoft »

net-ka pisze:Strona sklepu nie działa.
Dzisiaj strona http://www.modelmania.com.pl/ działa...
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3211
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

To bardzo dziwne. Nie dalej jak parę dni przed Świętami zamówiłem towar. Dwa dni po przelewie otzymałem informację o przyjęciu kasy i wysyłce towaru. Wczoraj paczka dotarła. Strona modelmanii działa i nie ma żadnego problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość