Zlot „Modularzy” Kolejowych - Radom 2006-2020

Wiadomości i dyskusje, o imprezach modelarskich

Moderator: mod-Imprezy

ODPOWIEDZ
gemol
Posty: 1047
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: gemol »

W Bytomiu jest chyba tylko jednodniowa, więc na niedzielę możesz wpaść do Radomia.
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
N3mo
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2006, 19:12
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: N3mo »

Szkoda tylko że termin imprezy pokrywa się z terminem imoprezy dla H-zerowców w Bytomiu, nie sposób być na obu.
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: miki »

No to zaczynamy odliczanie i wyścig z czasem. Na razie wszystkie (14) profile "Platerowa" już uzbrojone w przeróżne elementy, można zaczynać przetwarzać je w skrzynie.
gemol
Posty: 1047
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: gemol »

Koledzy wprowadzili trochę zamieszania, więc zamieszczę dokładną informację.

III Międzynarodowy Zlot "Modularzy" Kolejowych odbędzie się 20-22 kwietnia 2007 r. Organizatorem Zlotu jest Dom Kultury "Idalin" w Radomiu.
Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie rozmiar TT i dla jego potrzeb jest udostępniona duża sala. Czy będzie ona wykorzystana w pełni zależy tylko od was. Nie zabraknie również eNki - jest już potwierdzony przyjazd; mam nadzieję, że H0 też nas zaszczyci swoją obecnością.

Warunkiem uczestnictwa w zlocie jest przyłączenie się ze swoimi modułami wykonanymi zgodnie z obowiązującymi normami. Uczestnik otrzymuje bezpłatne posiłki /od kolacji w piątek do śniadania w poniedziałek/ oraz noclegi w warunkach polowych /proszę zabrać ze sobą śpiwór lub koc/. Istnieje również możliwość przenocowania osób towarzyszących, ale pierwszeństwo mają uczestnicy.

Program:
20 kwietnia od godz. 15.00 - montaż makiet i wspólna zabawa
21 kwietnia w godz. 11.00-18.00 - prezentacja makiet dla publiczności
22 kwietnia w godz. 10.00-15.00 - prezentacja makiet dla publiczności
od godz. 15.00 - demontaż makiet

Zgłoszenia uczestnictwa najpóźniej do 31 marca wraz ze zwymiarowanym rysunkiem modułów na adres:
Dom Kultury "Idalin"
ul. Bluszczowa 4/8
26-600 Radom
z dopiskiem ZLOT
lub
dkidalin@poczta.onet.pl, giemoll@op.pl
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
whosho
Posty: 815
Rejestracja: 09 kwie 2006, 11:49
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: whosho »

A w czym można pomóc?
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 520
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: Jacekk »

Może mi się uda w tym roku pojechać :P Oby tak, bo nigdy nie brałem udziału w tak wielkiej imprezie. Wogóle w całym moim życiu byłem tylko na jednym ze spotkań, więc bardzo liczę na to, że jednak w tym roku coś się zmieni.




Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10341
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: ArturSchŁ »

Charakterek pisze:Liczę na Waszą obecność.
Głównym tematem III OZMK jest TT-tka !!

DK Idalin udostępnia NAM swoje pomieszczenia (i zaplecze), ale cały Zlot organizujemy MY, to jest nasza TeTetkowa impreza !! Mamy jedyną taką okazję by się POKAZAĆ w świecie modularzy od najlepszej strony, dlatego wszystkich gorąco namawiamy do wzięcia udziału w Zlocie ...czyli w jego zorganizowaniu.

Będzie to też próba generalna przed planowaną na jesień imprezą TRAKO 2007. W tym roku, tak się składa, Trako jest w tym samym czasie co Targi w Lipsku i stąd H0 wymiotło za granicę.

[center]Trako 2007 też będzie TeTetkowe i to nie tylko modułowe, będzie także TorTowe !![/center]

Oj będzie się w 2007 TeTetkowo działo !!
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Zlot „Modularzy” Kolejowych - Radom

Post autor: Charakterek »

Odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia jak zawsze w DK "Idalin"

Liczę na Waszą obecność. Z uzyskanych informacji będzie na pewno Tomas Reil.

Na modułach mamy pozwolenie na puszczanie składów w DCC. Zatem szykuje się świetna zabawa. Poza tym organizator obiecał nam udostępnić kilka stołów, gdzie rozłożymy spore kółeczko na torach typu "Bettungs" i gdzie będziemy prezentować możliwości DCC. Na pewno będzie można obejrzeć ST 44 Mod Art zrobionego w cyfrze. Poza tym szykujemy kilka fajnych taborowych niespodzianek.

Warto zaopatrzyć się w trochę gotówki, gdyż na pewno powinna być giełda. Zatem rzeczy zakupione będzie można od ręki sprawdzić na miejscu na torach, nikt niczego w ciemno nie kupi, każdemu sprawdzimy każdą rzecz czy to w analogu czy w digitalu.

Zapowiada się fajna zabawa. Już rezerwujcie termin!

No i prawdopodobnie w Radomiu zostanie wystawiona najdłuższa makieta modułowa TT.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2007, 15:50 przez Charakterek, łącznie zmieniany 1 raz.
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: II Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: miki »

no i bomba
nie zmienia to jednak fakty że czuje pewien niedostyt liczbą publikowanych tu i ówdzie zdjęć a przecież "trzaskanie" było maksymalne......
Ostatnio zmieniony 12 maja 2006, 10:54 przez miki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10341
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: II Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: ArturSchŁ »

T_Domagalski pisze:Relacja gotowa:www.sttandard.org.pl/zlotradom2006.htm
Popraw, proszę te znaki zapytania pod ostatnim zdjęciem: http://forumtt.pl/viewtopic.php?p=3762#3762
Awatar użytkownika
ostrak
Posty: 253
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: 54*N 19,5*E
Kontakt:

Re: II Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: ostrak »

Ja również posiadam sporo zdjęć i filmów z imprezy, które moge podesłać ale w formie wiekszego pliku bo nie mam za bardzo czasu teraz żeby umieszczać to pojedyńczo na serwerach. jakby co to proszę na PW
Awatar użytkownika
Tomas Rejl
Posty: 1146
Rejestracja: 12 kwie 2006, 11:29
Lokalizacja: Hradec Kralowe / Mieroszów
Kontakt:

Re: II Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: Tomas Rejl »

miki pisze:To na początek mam prośbę. Na tym zdjęciu z piątkowej nocy
http://img208.imageshack.us/my.php?image=10027763xx.jpg
jest chyba cała tetetkowa paczka, oprócz Andrzeja Czarnaka, który przyjechał w sobotę. To poproszę zainteresowanych, żeby mi się na priv zidentyfikowali, żebym wszystko poskładał do kupy i czegoś nie poprzekręcał
Na zdjecu jest tez Waclav Nosek (Donatelli) i Tomas Rejl :lol:
ArturSwider

Re: II Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: ArturSwider »

Hi,
Na tym zdjęciu z piątkowej nocy jest chyba cała tetetkowa paczka, oprócz Andrzeja Czarnaka, który przyjechał w sobotę.
Nie ma jeszcze paru innych osób... np. Charakterka i mnie... Ja żałuję ale w tym czasie kiedy Wy bawiliście się w najlepsze ja byłem w pracy... :/
gemol
Posty: 1047
Rejestracja: 10 kwie 2006, 10:33
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: II Ogólnopolski Zlot Modularzy Kolejowych - Radom

Post autor: gemol »

ArturSch pisze:Od lewej: ArturSch (ja), Donatelli, gemol, Tomas, ?, JarkoTT, ?, ?, miki (Ty), ostrak, Gdyniak
Brakuje na zdjęciu, oprócz AndrzejaC, osób ze soboty: ArJu, oelka, kolejarz i oczywiście Charakterek - sorry jeśli kogoś pominąłem !
W kolejności pytajników - Jarek Zieliński, Wojtek Świątkowski, Darek Kuczmowski
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 13:03 przez gemol, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Grzegorz Molenda
http://www.modart.radom.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość